KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8726009
nr 872 6009
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), 'Strindberg', 1910, Signerad, 29, 8 x 19, 8, Hjert & Hjert 149, Asplund 231
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 27 januari 2014
kl 18:02:48
27/1 17:44:29
- Klassiska
27 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn